Eğitim Seminer Üyelik Sözleşmesi

 • GENEL ÇALIŞMA ŞARTLARI © Copyright EgitimSeminer.com
 • Genel Tanımlar
 • Aşağıdaki Genel Çalışma Şartları EgitimSeminer.com ve Üyeler Arasındaki İlişkileri Düzenler ve Bu Üyelere Hangi Şartlarda Hizmet Verileceğini Belirler. Üye İster Eğitim Kurumu Olsun ,İster Bireysel Üye Olsun Bu Anlaşmanın Hükümlerine Uymayı Kabul ve Taahhüt Etmelidir. Üye Kaydını Yapan Her Firma ve Birey Bu Anlaşmanın Bütün Şartlarını Okumuş ve Kabul Etmiş Sayılır. Üye Olurken Siteye Eklediği Bilgilerijn DOğru Olduğunu Peşinen Taahhüt Etmiş Olur.
 • Hizmet Tanımı
 • EgitimSeminer.com Sitesi Eğitim Kurumlarını , Eğitim Arayan Bireysel Üyeleri veya Eğitim Arayan Ziyaretçileri Sanal Bir Ortamda Buluşturarak bir Eğitim Platfomu Rolünü Yerine Getirir . Site Üzerinden Gerçekleştirilen Hertürlü Ticari veya Ticari olmayan İşlemler ile İlgili Eğitim Kurumlarının veya Bireysel Üyelerin ve Ziyaretçilerin Beyan ve Taahhüt Ettiği Bilgilerin Doğrulu Konusunda Ortaya Çıkabilecek Olan tüm İhtilaflardan Dolayı EgitimSeminer.com Diğer Kullanıcılara ve 3. Şahıslara Karşı Sorumlu Değildir. EgitimSeminer.com Ayrıca Üyelerine İstediği ve Uygun Gördüğü Her Türlü Hizmeti Verebilir verdiği Hizmetleri İptal Edebilir, Ücretli veya Ücretsiz Hizmet Portfoyüne Yeni Hizmetler Ekleyebilir. Ücretli Hizmetler Eklenmişse Kullanıcılara Hizmet Alımı ile İlgili Bilgilendirme Yapar . Hizmeti Kullanmak Yada Kullanmamak Üyenin Tercihidir.
 • Üyenin Yükümlükleri
 • EgitimSeminer.com Sitesine Üyenin Kendisi Tarafından Belirlediği " Kullanıcı Adı ve " Şifre" İle Kaydolur, Bu Şifrenin Korunması ve Gizli Tutulması Üyenin Kendi Sorumluluğundadır. Kullanıcı Bilgilerinin Kendisi veya 3. Şahıslar Tarafından Kullanılmasından Doğacak Problemlerden Üyenin Kendisi Tam Sorumludur. Kullanıcı Bilgilerinin Hileli Bir Yolla Kullanıldığını Fark Eden Üyeler Gecikmeden Durumu EgitimSeminer.com Site Yönetimine Bildirmelidir. Bildirim İşlemi Kullanıcı Bilgilerinin Kullanılmasından Doğan Sorumlulukların Sona Erdiği Anlamına Gelmez. EgitimSeminer.com Sitesine Kayıt Olan Her Üye Kayıt Formunda Verdiği Bilgiler Doğru Olarak Kabul Edilir.

  Bu Bilgilerin Hatalı, Eksik veya Sahte Oldukları Belirlenir İse Üyelik İptal veya Bloke Edilebilir ve EgitimSeminer.com Site Hizmetlerinin Kullanılması Engellenebilir. Kayıt İşlemlerini Tamamlayan Her Üye EgitimSeminer.com Sitesinin Hizmetlerinden, Kullanıcı Bilgilerinin Girişini Yaparak Faydalanabilir. Üyelik, EgitimSeminer.com Sitesinin Sunduğu Hizmetlerini Kullanma Hakkını Verir. Bu Hizmetler Amaç Dışı Kullanılır İse, EgitimSeminer.com Üyeliği İptal Etme Hakkını Saklı Tutar. T.C ve Uluslararası Kanunlarınca Satışı Yasak Olan ve Genel Ahlaka Aykırı Olan Malların ve Hizmetlerin Satışa Sunulması Yasaktır. Bu Hallerde EgitimSeminer.com Üyeliği İptal Hakkına Sahiptir ve Üye İçin Suç Duyurusunda Bulunabilir. - Her Üye Kullanıcı Adını ve Şifresini Girerek Yaptığı Bütün İşlemlerden Sorumludur.
 • EgitimSeminer.com'un Yetkileri
 • Verilen Hizmetlerin ve Yazılımların, Grafiklerin ve Yazıların Telif Hakları EgitimSeminer.com Sitesine Aittir, Hiçbir Şekilde Kopyalanamaz, Çoğaltılamaz ve Dağıtılamaz. EgitimSeminer.com Sitesinin Verdiği Hizmetleri İstediği Zaman Kısmen veya Tamamen Durdurabilir, Bu Durumda EgitimSeminer.com'un Üyelere veya 3.Şahıslara Karşı Hiçbir Sorumluluğu Yoktur. EgitimSeminer.com Sitenin Genel Çalışma Şartlarına Uymayan Teklifleri Verenlerin Üyeliğini İptal Etme Hakkına Sahiptir, Üyeliği İptal Edilen Şahıslara Karşı Hiçbir Sorumluluğu Yoktur. İptal İşlemi Kullanıcıların Üyelikleri Döneminde Gerçekleştirdikleri İcraatların Sona Erdiği Anlamına Gelmez. EgitimSeminer.com İlave Servisler Açabilir, Mevcut Hizmetlerini Değiştirebilir ve İstediği Hizmetleri Haber Vermek Şartı İle Ücretli Hale Dönüştürebilir, Üyeler kendi istekleriyle bu ücretli hizmetlerden yararlanmayı yada yararlanmamayı tercih edebilirler, EgitimSeminer.com Bu Sözleşmenin Bütün Maddelerini Değiştirebilir, Uygun Gördüğü Değişiklikleri Yapabilir, Maddeler İlave Edebilir. Değişiklik ve İlave İçin Üyeler Bilgilendirilecektir.
 • Uygulanacak Hükümler ve Yetkili Mahkeme Ve İcra Daireleri
 • Bu Sözleşmeden Doğabilecek İhtilaflarda EgitimSeminer.com'un Kayıtları Geçerli Olacaktır. Üye EgitimSeminer.com Kayıtlarına İtiraz Hakkından Peşinen Feragat Ettiğini Kabul ve Taahhüt Eder. Bu Sözleşme İle Doğabilecek Bütün İtilaflarda Önce Bu Anlaşmadaki Hükümler, Hüküm Bulunmayan Hallerde T.C Kanunları Yalova Mahkemeleri ve İcra Müdürlükleri Yetkilidir. EgitimSeminer.com İstediği Zaman Bu Sözleşmeyi Tek Taraflı Olarak Feshedebilir.