Eğitim Haberleri - NMT Danışmanlık ve Eğitim Merkezi - Yönetim Danışmanlığı alanında uluslararası bir ödül: 2014 YILININ EN BAŞARILI YÖNETİM DANIŞMANLIĞI PROJESİ ÖDÜLÜ, NMT DANIŞMANLIK ve EĞİTİM MERKEZİNE VERİLDİ.
Vitrin Eğitim Kurumu

Yönetim Danışmanlığı alanYönetim Danışmanlığı alanında uluslararası bir ödül: 2014 YILININ EN BAŞARILI YÖNETİM DANIŞMANLIĞI PROJESİ ÖDÜLÜ, NMT DANIŞMANLIK ve EĞİTİM MERKEZİNE VERİLDİ.

NMT’nin Kayserigaz için yürüttüğü “Kurumsal Risk Yönetimi” konulu projesi, yarışmaya katılan onlarca kamu kuruluşu ve özel firma arasından en başarılı proje seçilmeyi başardı. “En Başarılı Yönetim Danışmanlığı Projesi Ödülü” Dünyanın 49 ülkesinde faaliyetini sürdüren, Yönetim Danışmanları kuruluşlarının uluslararası konseyi olan ICMCI tarafından da akredite edilen ve Uluslararası bir ödül. Kurumsal Risk Yönetimi, Balanced Scorecard, Süreç Yönetimi ve İnsan Kaynakları Yönetimi projelerini de içeren Kayserigaz Pir-i Reis Projesi’nin tamamlanan fazı olan Kurumsal Risk Yönetimi çalışmasıyla, NMT uluslararası danışmanlık standartlarında faaliyetlerini yürüten bir kuruluş olduğunu bir kez daha kanıtladı. AKP Antalya milletvekili Sadık Badak ve Yönetim Danışmanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Tülin Seçen’ in NMT Danışmanlık ve Kayserigaz’a takdim ettiği ödülü, NMT adına Yönetim Danışmanlığı Grup Yöneticisi Didem ESEN aldı. ESEN, konuyla ilgili yaptığı konuşmasında; her danışman için, her projenin başarıya giden yolda yeni bir başlangıç olduğunu ancak başarıya ulaşmanın hiç de kolay olmadığını belirtti. Esen ayrıca, Kayserigaz da, bu projeyi üst yönetimin desteği ve liderliğiyle, proje yöneticisinin titizliğiyle ve Kayserigaz çalışanlarıyla sağladıkları mükemmel bir ekip ruhuyla başardıklarını vurgulayarak bu ödülün başarıyla tamamladıkları Kurumsal Risk Yönetimi projesini bir kez daha taçlandırdığını ifade etti. Esen sözlerini; daha aydınlık yarınlar için ihtiyacımız olacak nice projeye model niteliğindeki bu ödül sürecini başlatan YDD’ne, bu süreçte yer alan çok değerli jüri üyelerine teşekkürlerini ileterek sonlandırdı.

Facebookta Payla rss
Diğer Haberler
Eğitim Kurumu Bilgileri
 • NMT Danışmanlık ve Eğitim Merkezi
  NMT Danışmanlık ve Eğitim Merkezi
Fiyat al
Eğitim Kurumunun Eğitimleri
 • FİNANSÇI OLMAYANLAR İÇİN FİNANS YÖNETİMİ EĞİTİMİ
  Şehir : Tarîn Kawt - Tarih : 13.3.2015.
  başvur
  başvur
 • IRCA ONAYLI OHSAS 18001 2007 BAŞ DENETÇİ EĞİTİMİ
  Şehir : Tarîn Kawt - Tarih : 5.3.2015.
  başvur
  başvur
 • ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ REVİZYON EĞİTİMİ
  Şehir : Tarîn Kawt - Tarih : 2.3.2015.
  başvur
  başvur
 • ISO 31000:2009 Kurumsal Risk Yönetimi
  Şehir : Zaranj - Tarih : 29.1.2015.
  başvur
  başvur
Kurumun Tüm Eğitimleri
bireysel eğitim kampanyası